250 Bin RPA Analisti ve RPA Geliştiricisi Yetiştireceğiz. 

Kronnika Akademi olarak sizleri RPA kariyer yolculuğunuzda kronnika.io ile tanıştırarak yepyeni bir sayfa açıyoruz. Heyecanımıza şimdiden pek çok RPA geliştirici ve analist adayı ortak oldu. Kronnika Platform’da Akademi kanalında şimdiden süreçler oluşturuldu ve robotlar çalışmaya başladı. Kronnika Akademi Kronnika.io lansman kampanyası çok önemli bir sosyal projeye dönüşmek üzere.
Yolculuğa hazırsanız kemerlerinizi bağlayın!
Write your awesome label here.

RPA Eğitimlerimizi Keşfedin!

Faydalar

Kendi Öğrenmenizi Yönetin ve Kariyer Planınızı Yapın.

RPA Giriş Eğitimi

RPA sektörünün sunduğu fırsatlar, dikkat edilmesi gereken noktalar, zorlukları ve bu zorlukların üstesinden nasıl gelineceği, Kronnika RPA sistemleri ve süreçleri ve  basit bir RPA şeması tasarlama bu eğitimde!

Kariyer Planlaması ve Sertifika Sınavları

Kronnika Academy kariyer yolculuğunuzu sıfırdan planlayabileceğiniz şekilde sizin için her şeyi düşünüyor. Pek çok eğitim sahada oluşan iş gücü ihtiyacına yönelik olarak yapılandırılıyor. Kronnika Sertifika Sınavları da bu alanda yeterliliklerinizi belgelemek için gerekli olacak!

Açık ve Kapalı Eğitim Grupları

Doğrudan istediğiniz eğitime kaydolup başlayabilir ya da kendi grubunuz ya da şirketiniz içindeki ekibinizle kapalı grup eğitimleri de talep edebilirsiniz.

İnteraktif videolar ve Canlı Soru Cevap Seansları

Eğitiminiz videoları içerisinde vurgular, interaktif soru ve cevaplar, takip eden çok çeşitli dokümanlar ve canlı soru cevap seansları eğitimden en başarılı şekilde faydalanmanızı garanti altına almak için tasarlandı.
KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Katılımcılarımız Eğitimler Hakkında Neler Söylüyor?

Dilara Kanmaz
Almış olduğum eğitim sayesinde RPA ile ilgili çok daha kapsamlı bilgi edinme ve Kronnika platformunu tanıma fırsatı elde ettim. Bu hususta oldukça faydalı ve keyifli bir eğitim süreci geçirdiğimi söyleyebilirim. Platformu daha iyi tanıyabilmek için süreç geliştirmeyi planlıyorum. 
Berkay Aydoğan
Kronnika Akademi de RPA Giriş, Geliştirici ve Analist eğitimlerine katılma imkanı buldum. Bu 3 eğitim içinde RPA hakkında tam manasıyla bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. Eğitmenlerin akıcı bir anlatımı ile bitmesini hiç istemediğim ve her soruma cevap alabildiğim eğitimlerdi. Bu eğitimler için Kronnika Akademi ekibine çok teşekkür ederim.
Ali Öktem Ediz
Yeni mezun bilgisayar programcısı olarak kariyerime hangi alanda yönelmem gerektiğine dair kafamda hep bir soru işareti vardı.Kronnika akademi sayesinde RPA teknolojisiyle tanışarak kafamdaki bu soru işaretlerine çözümler üretmeye başladım.Başta RPA geliştirici eğitimi olmak üzere analist ve giriş eğitimleri de bana bir çok şey kattı.Süreç nasıl oluşturulur,süreç oluştururken nelere dikkat edilmeli gibi kavramlara bu eğtimlerde cevap bulabildim. Kronnika'nın uygulama geliştirme platformu sürükle bırak mantığıyla çalıştığından kolay adapte olunabilecek bir platform ve oldukça geniş kapsamlı bir kütüphaneye sahip.

Bizden Daha Fazla Haber Almak ve 
Eğitimlerimizi Takip Etmek İçin 
Topluluğumuza 
Hemen Katıl!

Thank you!

SSS - Sık Sorulan Sorular

Kronnika Academy Eğitimleri Sadece LMS Üzerinden mi Veriliyor?

Kronnika Academy eğitimleri canlı - online, LMS üzerinden ve yüz yüze veriliyor. Kronnika Akademi web sayfasından ya da topluluğa katılarak tüm gelişmelerden ve açılan yeni eğitimlerden haberdar olabilirsin.

Bazı Eğitimlerinizin Ücretli Olmasının Nedeni Nedir?

Çünkü Kronnika Academy eğitimlerinden faydalandığınızda katılıma ek olarak aşağıdaki hakları da almış olursunuz.
  • Kronnika Platformu’na 1 Yıllık Üyelik
  • Akademi Kanalı İçerisinde Sınırsız Süreç Oluşturma ve Çalıştırarak Deneme 
  • Kronnika Academy Slack Topluluğunda Beraber Öğrenme Ortamına Katılım
  • Kronnika Platform Açıldığında Oluşturulan Robotların Robot Markette Satışa Sunulması
  • Oluşturulan Robotların Ücretsiz Tanıtımı
  • Robotların Dakika Başı Yapılan Ücretlendirmesinden Gelir Elde Etme Fırsatı

Kariyerime Nasıl Yön Verebilirim?

RPA ile yeni tanışıyorsanız beceri setleriniz ve gelecek hedeflerinize göre ilerleyeceğiniz kariyer yolculukları planlayabilirsiniz. Doğru kararı vermeniz için RPA Giriş eğitimini tamamlamalısınız. Bu sayede hangi rollerde nasıl görevlerin sizleri beklediğini, RPA sektörünü, gerekli temel becerileri orada öğrenme şansı bulursunuz. 

Eğitimleri Almak İçin Ön Gereklilikler Var mı?

Eğitimleri almak için tek gereklilik takip edebileceğiniz bilgisayarınızın olması. Her eğitim içerisinde ihtiyacınız olacak sistem gerekliliklerini karar aşamasında görüyor olacaksınız. Bunun dışında merak etmeniz yeterli!
Created with