Kronnika Geliştirici Eğitimi 1. Aşama

RPA’nın artan popülaritesi, RPA geliştiricilerine olan talebi de artırmaktadır. Bu talebin karşılanmasında etkin bir rol oynamak ve Kronnika RPA Geliştirici Eğitimi ile dijital iş gücü dünyasının bir parçası olmak için her şey hazır!

Kronnika Akademi olarak sunduğumuz Robotik Süreç Otomasyonu eğitimlerinden, RPA Geliştirici Eğitimi 1. Aşama ile temel programlama becerilerini yenilerken, iş süreçlerini otomatikleştirmek için temel RPA kavramlarını ve Kronnika RPA yazılım platformunu nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Konusunda uzman eğitmen ekibimiz ile Kronnika.io platformu üzerinde yazılım robotu nasıl yönetilir ve bir süreç nasıl tasarlanıp, canlıya alınır gibi konularda demo yapabilecek ve ilk sürecinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Ayrıca RPA geliştirici ekosisteminde yer alan diğer geliştiriciler ile Kronnika Topluluğu üzerinden tanışabilecek ve networking imkanına sahip olacaksınız.
Format

Çevrimiçi - LMS

Başlangıç Tarihi

25 Mart 2021

Tür

Destek Eğitimi

Sertifika

Tamamlama Sertifikası

Süre

6 Saat

Fiyat

347 TL

Bağlantı İçin Ön Gereklilikler (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows 10 x 64 Bit, Ubuntu 20.04, MacOs Catalina
CPU: 2 Çekirdek, 2 Ghz Üstü x 64 Bit 
RAM: 8 GB 
Disk: 1 GB Boş Alan 
İnternet: Açık Portlar (5000, 5671, 465)  
Tarayıcı: Google Chrome, Ms Excel*
Admin Yetkisi Gereklidir.

Alper AKKIN

Technical Training Head
Hakkında
Alper Akkın 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur. ERP, Sürekli İyileştirme, IoT ve Rpa alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir. 2019 yılından itibaren yazılım geliştirme deneyimiyle Kronnika'da çalışmalarına devam etmektedir. 

Course reviews

LearnWorlds is the best learning platform I found so far. I was pleasantly surprised with the possibilities.
Walter White
Senior product manager
LearnWorlds is the best learning platform I found so far. I was pleasantly surprised with the possibilities.
Walter White
Senior product manager