RPA Analist Eğitimi

Kronnika Akademi, RPA Analist Eğitimi ile eğitim serisine devam ediyor! Bildiğiniz gibi RPA teknolojisi günümüzde birçok şirket tarafından kullanılıyor ve bu teknolojiye olan talep de her geçen gün artıyor. Gerek teknolojiyi kullanan şirketler gerekse bu Metal Yakalı işçilere işlerini öğretecek insanlar için iş süreçlerini anlamak ve bunları robotlara öğretilebilir bir hale getirmek çok önemli. Kronnika RPA Analist Eğitimi ile hem RPA kullanan şirket çalışanlarına hem de bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere RPA temelli süreç analizinin nasıl yapılacağını eğitimimizde paylaşıyor olacağız.
Format

Çevrimiçi - LMS

Tarih

Sürekli Açık

Tür

Teknik Eğitim

Sertifika

Tamamlama Sertifikası

Süre

2 Saat
30 Dakika

Fiyat

1050 TL

Hüseyin ALA
Kronnika Academy Direktörü
Hakkında
Hüseyin ALA 1979 Antalya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini almıştır. Akabinde Boğaziçi Üniversitesinde Yetişkin Eğitimi üzerine yüksek lisans yapan ALA, 2002 yılından itibaren hem resmi hem de özel pek çok eğitim kurumunda öğretmenlik, bölüm başkanlığı ve danışmanlık gibi görevlerde bulunmuş, aynı zamanda yayınlanmış birçok eserin de yazarlığını ya da editörlüğünü üstlenmiştir. Türkiye'nin pek çok eğitim iklimini yerinde gözlemleme şansı yakalamıştır. Şu anda, Kronnika Academy direktörlüğünü yapmaktadır.
Alper AKKIN
Technical Training Head
Hakkında
Alper Akkın 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur. ERP, Sürekli İyileştirme, IoT ve Rpa alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir. 2019 yılından itibaren yazılım geliştirme deneyimiyle Kronnika'da çalışmalarına devam etmektedir.
Created with